Palju õnne, Eesti!

Nissi Põhikool tähistas täna Eesti 100. sünnipäeva. Hommikul kogunesime kooli ette ning laulsime ühiselt laulu “Eesti lipp”. Kooli staažikaim õpetaja Liivi Tammemäe ja kooli õpilasesinduse esimees Ott Ajaots heiskasid riigilipu. Pidulikul aktusel said sõna kooli direktor, kooli hoolekogu ning tänane külaline ja aasta kodanik 2017 Rasmus Rask. Videotervituse saatis Saue vallavanem Andres Laisk.

Nissi Põhikool soovib kõigile kaunist saabuvat Vabariigi aastapäeva!

« 1 kohta 6 »

100 x 100 pesakasti erametsa

Eesti Erametsaliit koos oma liikmete ja partneritega viib EV100 raames läbi projekti „Eesti 100×100 pesakasti erametsa“. Kooliõpilased üle Eesti valmistavad tööõpetuse tundides lindudele pesakaste ning 2018. aasta kevadel toimuvatel metsapäevadel panevad need ise metsa üles. Metsaühistud aitavad leida pesakastide ülespanemiseks sobilikud kohad ning võimalusel korraldavad metsapäevad oma piirkonnas. Tehnoloogiaõpetaja Veikko Halliku juhendamisel andsid ka Nissi kooli lapsed sellesse ettevõtmisesse oma panuse.

Meie kooli vilistlane heiskas Pika Hermanni tornis riigilippu

Eesti Vabariigi ja Kaitseliidu loomise 100. aastapäeva puhul heiskavad veebruarikuu hommikutel Pika Hermanni tornis lipu noorkotkad ja kodutütred kõikidest Eesti maakondadest. 19. veebruari hommikul heiskas lippu meie vilistlane Mihkel Vaarmaa, kes praegu õpib Tallinna Lilleküla Gümnaasiumis.

Riigikogu Facebooki lehel iseloomustatakse teda nii: Ta on aktiivne ja julge poiss, kes on viimastel aastatel panustanud nootkotkaste tegevustesse pea iga vaba hetke. Ta on alati viisakas, abivalmis ja heasüdamlik. Mihkel jõuab tegeleda veel spordi ja muusikaga, mängides Harjumaa noorte orkestris metsasarve. Noormees on silma paistnud maakondlikel üritustel ja aitab välja õpetada Jüri rühma noori.

Viide allikale.

Magus vastlapäev

Tänagi pakuti sõbrapäevanädala kohvikutes head ja paremat.

Puuduvad pildid selles galeriis.