Playbox 2017 – Rokipidu

Nooremas vanuserühmas krooniti võitjaks 3. klass ja Lordi lugu Hard Rock Hallelujah. Vanemate hulgas oli žürii arvates parim 5. klass, kelle ettaste koosnes kolmest loost: AC/DC “TNT”, Green Day “American Idiot” ning Lenna “Saatus naerdes homse loob”. Publiku lemmiku tiitli pälvis 7. ja 8. klass ühiselt esitatud All Starsi hitiga “Smash Mouse”.

« 1 kohta 10 »

Kodutütred ja noorkotkad

Novembri viimasel pühapäeval andsid Nissi kooli saalis oma vande meie piirkonna kodutütred ja noorkotkad. Ühtlasi pälviti Eesti kõige suurema rühma tiitel.

« 1 kohta 4 »

Robotex 2017

Novembri lõpus toimunud Euroopa suurimal robootikasündmusel Robotex osales sel aastal 3700 võistlejat ja 1500 robotit. Nende hulgas ka meie kooli 22 last ja 8 robotit.

Võistlusel Makeblock MakeX Challenge oli ülesandeks läbida aja peale võistlusrada, milles tuli joont jälgida, sõita ümber takistuse, ületada katkendjoon ja ristmik ning tulla toime liikuva takistusega.

Insplay Roboliiga oli haridusrobotitele mõeldud üritus, kus igal võistkonnal tuli mõelda välja lugu teemal “EV200” ning panna oma Edisoni robot isevalmistatud võistlusmatil tegutsema. Võistlusele registreerus 132 võistkonda, meie kooli esindas viis võistkonda. Eritunnustuse pälvis 9 kooli, nende hulgas kuulutati eripreemia vääriliseks ka Nissi Põhikool.

Pikema kokkuvõtte Robotexist leiab kooli IT-blogi artiklist “Maailm, mida pole veel leituatud”.

« 1 kohta 5 »

Nissi kool 100 ja Nissi paikkonna haridus 330

Fotomeenutused jäädvustas Anu-Mai Kaljumäe. Lendude pilte saab tellida SIIT.

Ettevalmistused

Direktori vastuvõtt

« 1 kohta 5 »

Aktus

« 1 kohta 9 »

Mälestuskivi avamine

Vilistlaste pidu Riisipere kultuurimajas

3. novembril sai Nissi Põhikooli uus maja 11. aastaseks

Koolimaja sai igalt klassilt ja koolitöötajatelt kingituseks raamatu. Ühiselt käidi kultuurimajas kuulamas klaverikontserti ning maiustati sünnipäevatordiga.

4. klass õppekäigus Tallinna Botaanikaaias

6. klass õppekäigul Matsalus

Õpetajatepäev

« 1 kohta 9 »

Spordipäev

« 1 kohta 2 »

‘Külalisõpetaja Filipiinidelt

18. septembril käis meie kooli 8. ja 9. klassil inglise keele tunni raames külas filipiinlanna Jaclyn Tammemäe, kes tutvustas oma riiki, keelt ja kultuuri.

Esitlus “The Philipines” (PDF)

7 facts about Philipines (Youtube)

2017 Philippine Board of Tourism Teaser Video (YouTube)

1. september