Rästik 2018
Nissi kodutütred ja noorkotkad saavutasid matkamängus Rästik 2018 mitu auhinnalist kohta!
Paljudele Nissi kodutütardele ja noorkotkastele algas uus kooliaasta natukene teisiti kui teistel koolilastel. 7.-8.september toimus Kuusalu vallas Harju maleva nooremate kodutütarde ning noorte kotkaste matkamäng Rästik 2018. Võistlema tuli nii väiksemaid, kui ka suuremaid. Koos läbiti 11 km ja 17 km pikkused rajad. Ületada tuli Pärlioja, vaadelda Viru rabas asju, leida vastused rohketele küsimustele ja palju muud. Nissi noortest osales võistlusel 13 noort: Karoliina Sassi, Liisbet Lehtme, Aleksandra Laidra, Meribel Nõmme, Sanna Ylönen, Liisa Orutalu, Darel Grünberg, Paul Peeter Verner, Kasper Verner, Kardo Kutti, Kurmet Kutti, Henri Leepkaln ja Marten Lindepuu.
Kokku toodi ära 2 hõbedast kohta ning vanema vanuserühma noorkotkad tulid võistluselt tagasi suisa võidukarikaga! Kiitus kõigile tublidele noortele, kes julgesid end rajal proovile panna! Rühmajuhid Piret ja Mauno avaldavad tänu Nissi suurematele noortele võistluseks ettevalmistava laagri korraldamise eest.