3. novembril tähistab koolipere sünnipäevapidu koos klaverikontserdiga

Sellel reedel, 3. novembril tähistab Nissi koolipere ühiselt kooli 100. juubelit ja uue koolimaja 11. sünnipäeva. Seoses sellega toimub kell 9.00 õpilastele Riisipere Kultuurimajas koolikontsert.
Kallid lapsevanemad! Kui te soovite samuti tulla kontserdile, siis võtke ühendust kooli sekretäriga, kuna kohtade arv on piiratud.

Klaverit avastamas Argo & Arko klaveriduo (Arko Narits ja Argo Jentson)

Kontserdil kõlab nii virtuoosne ja efektne kui ka imeilus meloodiline muusika esitatuna kahel ja neljal käel. Lisaks seletatakse põhjalikult, aga humoorikalt klaveri tööpõhimõtet ning kaasatakse publik põnevate küsimustega. Esitusele tulevad enamjaolt tuntud lood. Argo & Arko klaveriduo särab korraga kahel rindel: eesmärk on esitada stiilipuhtalt ja omanäoliselt klassikalist kuldrepertuaari, vahelduseks aga pakkuda show-elementidega vürtsitatud lugusid ja popurriisid. Koolikontsertide eriliseks maiuspalaks on helilooja ja pianisti Rein Rannapiga põhjalikult läbi töötatud improvisatsioonilised variatsioonid ABBA teemale ning duo enda koostatud popurrii Queeni armastatumatest lauludest. Muusikaajakirjanik Elina Seegel on ajakirjas Muusika võtnud klaveriduo olemuse kokku sõnadega „nooruslikult uljas ja bravuurikas“.