Nissi kooli lapsed käisid Robotexil võistlemas

m_20161202_155512Nädalavahetusel toimunud robotivõistlusel Robotex 2016 käis ka 4 Nissi Põhikooli võistskonda robotitega Vahva Kärbes, Turbo, BatMobile ja Prussa. Tublid võistlejad olid: Stella, Helery, Sirely, Ron-Erik, Egert, Hugo, Iko Juulius, Markus, Vahur, Jan-Mairon, Mihkel, Marten, Marcus, Kurmet, Kardo, Jürgen, Jan-Janis, Paul-Peeter ja Ats Joosep.

Nissi Põhikooli IT-blogi: Robotex on üks väga eriline võistlus, kus kolmel järjestikusel päeval võtavad omavahel mõõtu robotid, nende ehitajad ja programmeerijad, lennukad ideed ja julged lahendused. Kaotajaid sellel võistlusel ei ole, sest igaüks lahkub vähemalt osalemisrõõmu ja põneva kogemuse võrra rikkamalt. Elevus, mis valdab tehnoloogiahuvilist siis, kui õnnestub peotäis elektroonikat ja plastikut-metalli oma soovide järgi tegutsema panna, on võimas tunne. Küllap see ongi põhjuseks, miks üritusest osavõtt iga aastaga jõudsasti kasvanud on – kui eelmisel aastal saavutati Euroopa suurima robotivõistluse tiitel, siis sellel aastal registreerus osalema juba maailmarekordi jagu meeskondi… (Loe pikemalt Nissi kooli IT-blogist)