Loodusõppepäevad (KIK)

KIK

2019/2020. õa

6. klass Nõva külastuskeskuses, programm “Maa, mis tõuseb merest”

2018/2019. õa

3. klass käis 7. märtsil õppekäigul Tallinnas Energia Avastuskeskuses

2. klass käis 14. veebruaril õppepäeval Tallinna Loomaaias

Nissi Põhikooli 1.-9. klasside loodusõppepäevad keskkonnahariduskeskustes

18. oktoobril käis 4. klass õppekäigul Tallinna Botaanikaaias. Õppisime tundma puid, põõsaid, puhmaid ja rohttaimi.

2017. aasta oktoorikuus külastas Nissi Põhikooli 6. klass Matsalu Rahvuspargi külastuskeskust.

2017. aasta aprillis käisid meie kooli 1. ja 4. klass Muraste looduskoolis.

4. klass Muraste looduskoolis

1. klass Muraste looduskoolis

« kohta 2 »

2017. aasta jaanuarikuus külastas Nissi Põhikooli 1. ja 2. klass Eesti Loodusmuuseumi ning 3. klass Enerigia Avastuskeskust.

« kohta 2 »

2016. a septembris käisid Nissi Põhikooli 4., 8. ja 9. klassi õpilased õppepäeval. 4. klass külastas Valgejärve matkarada ning 8. ja 9. klass Ida-Virumaa Kohtla kaevandusi. Õppepäev sai teoks KIK-i toetusel.

Matk Valgejärvele

Septembrikuu kolmapäeval käisime klassiga Valgejärvel matkamas. Ilm oli väga ilus, päike paistis.

Ühel septembrikuu kolmapäeval käisime klassiga Valgejärvel matkamas. Ilm oli väga ilus, päike paistis.

Valgejärvel käisime mööda laudteid. Meil oli ka giid kaasas, kes rääkis meile sealsetest loomaliikidest. Leidsime põdra jälgi ja teisi kohti, kus loomi oli käinud. Näiteks ühe puu võrsed oli ilmselt põder ära söönud. Kõndisime ka üle ühe järve laudtee ja käisime vaatetornis.

Lõpuks tegime matkal nähtu ja kuuldu kohta viktoriini.
Oli väga tore päev!

Terle Tõnsau