Avatud tunnid 2018

15.-19. jaanuaril oli Nissi koolis taaskord avatud tundide nädal, kus tunde andmas käisid erinevad külalisõpetajad. Algklassidele andsid tunde mitmed lapsevanemad, korraldati maastikumänge ja vesteldi nii põneval teemal nagu kannibalism. Anni Kendra juhendamisel toimusid 2.-4. klassil pärlitöötoad ning 4. ja 7.-9. klass tutvusid foto ja filminduse algtõdedega. 8. klassile käis suhtluskultuurist ja etiketist rääkimas Siim Raie. Toomas Jürgenstein vestles III kooliastme õpilastega teemal noored, kool ja poliitika. Riisipere kultuurimajas käisid külas Eesti Kunstiakadeemia üliõpilased. Nissi koolilapsed joonistasid koos üliõpilastega linde ja loomi teemal "Müütiliste loomade anatoomia". Mannekeenideks olid päris linnud ja loomad: tulid, küülik ja lammas.

« kohta 2 »