The Lake School of English – Kaie

14.-25. august 2017, Oxford

Minu eesmärk oli läbi selle projekti täiendada oma teadmisi inglise keele grammatikas ja kõnes. Valisin kahenädalase kursuse Oxfordis asuvas keelekoolis The Lake School of English.

See inglise keele õpikeskus asutati 1978. aastal, kool asub Oxfordi ajaloolises südalinnas. Briti Nõukogu kontrollib ja akrediteerib keelekeskuseid ning inspekteerimisaruannete järgi koostatakse koolide pingerida (järjestus on avaldatud EL Gazette’is). Selles pingereas on Lake School  2017. aasta kolme parima inglise keele keskuse seas Suurbritannias.

Õpilaste vanuse alampiiriks on 16 aastat, vanuse ülempiiri pole seatud. Õppurid saabuvad kooli väga erinevatest maadest.

Minu 2 nädalat Oxfordis oli põnev ja töine. Koolipäev algas  9 hommikul ning lõppes kell 4 pärastlõunal. Siis oli paar tundi vaba aega, kell 18 ootas vahetusperes õhtusöök ning seejärel tuli teha koolist antud kodused tööd. Pea iga päev käisin mõnes Oxfordi muuseumis ning nädalavahetusel osalesin kooli poolt korraldatud reisidel Bathis ja Londonis. See kõik oli üsna väsitav ning lihtsamaks ei teinud asja ka elu võõras kodus ning pidev suhtlemine inglise keeles.

Täna tagasi vaadates olen väga rahul, et sellel kursusel  osalesin. Suur tänu selle võimaluse andmise eest Erasmusele ning soovitan kõigil kindlasti kogeda elu ja õppimist väljaspool Eestit!

Järgnevalt lisan väikese pildigalerii minu Oxfordi päevadest.

« kohta 3 »

Kaie Ehrpais