Huviringid

2019/2020. õa huviringid

Sellel õppeaastal on huviringide korralduses on mitmeid muudatusi. Tasuta huviringid on pärimuskultuuri huviringid nagu mudilaskoor ja rahvatants, samuti Noored Kotkad ja Kodutütred. Ansambel ja kergejõustik on tasuta käesoleva aasta lõpuni. Ülejäänud kooli huviringidele on kehtestatud ringitasu 25 eurot kuus. Tasuliste kooliringide hulgast on igale lapsele üks ring tasuta (nt kui laps käib kahes kuutasuga huviringis, tuleb maksta ühe eest). Lisaks neile tegutsevad koolis muud huviringid (nt Keila Jalgpalliklubi).

Väga oluliseks muudatuseks on huviringide registreerimise ümberkorraldamine Saue haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO. Nende ringidega liitumiseks tuleb lapsevanemal ID-kaardi või mobiil-ID-ga logida Arno keskkonda, valida “Minu lapsed”, klõpsata “Munitsipaalhuvitegevuse taotlus”, täita vajalikud andmed ning kinnitada taotlus.

Allolevast tabelist leiate kõik tegutsema hakkavad huviringid ja nende toimumisajad.

• Rohelisega on märgitud tasuta kooli huviringid.
  • Roosaga on märgitud tasulised kooli huviringid (25 eurot kuus).
  • Oranžiga on märgitud kooli huviringid, mis on kuni 2019. a lõpuni tasuta ning seejärel muutuvad tasuliseks.
  • Lillaga on märgitud tasulised huviringid väljastpoolt kooli.
  • Tähisega  A  on märgitud ringid, millesse tuleb registreeruda läbi haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO.

Kooli huviringid

Enekeni kunstiring

K 15.15-16.30, esimene ringitund on 2. oktoobril

5.-9. klassi õpilastele. Juhendaja Eneken Maripuu.

Ava või sulge pikem kirjeldus

Kunstiringis tegeleme joonistamise, maalimise, keraamika ja kõikvõimalike erinevate kunstitehnikatega, mis meid inspireerida võiksid. Jõulude ajal meisterdame kooli koostööpartneritele ja oma sõpradele jõulukaarte. Kooli ürituste ilmestamiseks on kasutatud kunstiringi osavate käte abi. Oleme külastanud kunstinäitusi ja osalenud konkurssidel.

• Juhendaja kontakt: maripuue@gmail.com või 5552 9751

Kergejõustik

K 16.30-18.00, esimene trenn toimub 18. septembril.

R 14.30-16.00

2.-9. klassi õpilastele. Juhendaja Ants Kiisa.

Ava või sulge pikem kirjeldus

• Ring on tasuta kuni 2019. a lõpuni, alates jaanuarist 2020 maksumus 25 eurot kuus.
  • Ringiga liitumiseks lae alla AVALDUS (lae alla DOC-fail) ja saada täidetuna juhendaja meilile.
  • Juhendaja kontakt: antskiisa@gmail.com.

Korvpall

T 15.15-16.30

N 15.15-16.30

7.-9. klassi õpilastele. Juhendaja Andres Elmik.

.

• Ringiga liitumine toimub läbi Saue haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO.
  • Juhendaja kontakt: andres.elmik@nissikool.ee.

Liivi kunstiring

R 13.30-15.00

2.-4. klassi õpilastele. Juhendaja Liivi Tammemäe.

Meediaring

N 15.15-16.00 (6.-9. klass), esimene kohtumine on 3. oktoobril.

Juhendaja Reelika Väli.

Ava või sulge pikem kirjeldus

Sellel õppeaastal stardib meediaring kuhu on oodatud õpilased 6.-9. klassini. Meediaring pakub õpilastele eneseväljendamise võimalust kooli meediakanalite kaudu (trükised, ajaleht, raadio, kooli TV jmt). Õpime kuidas kasutada erinevaid seadmeid ja tarkvara fotode, videote ja helide loomiseks ja töötlemiseks, uurime kuidas teha uudist ning arendame enestes tähelepanelikkust ja meeskonnatööd.

• Ringiga liitumine toimub läbi Saue haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO.
  • Juhendaja kontakt: reelika.vali@nissikool.ee või 5201125.

Mudilaskoor

K 13.25-14.10 (I hääl)

K 14.10-15.05 (II hääl)

Juhendaja Maile Pent.

• Ring on tasuta.
  • Ringiga liitumine toimub läbi Saue haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO.
  • Juhendaja kontakt: maile.pent@nissikool.ee.

Nissi Nutikad

E 14.20-15.05 (2.-4. klass), esimene kohtumine on 30. septembril.

T 15.15-16.00 (5.-9. klass), esimene kohtumine on 1. oktoobril.

Juhendaja Reelika Väli.

Ava või sulge pikem kirjeldus

Huviringi eesmärk on suurendada noorte IT-alast teadlikkust ning huvi infotehnoloogia ja robootika vastu. Oodatud on kõik tüdrukud ja poisid, keda huvitab kaasaegne tehnoloogia, robootika, programmeerimine ja animatsioon. Õppeaasta jooksul võtame tublimatega osa planeedi suurimast robootikafestivalist Robotex ning meisterdame mõned vahvad animatsioonid kevadel toimuvale H. Parsi nimelisele animafestivalile.

• Ringiga liitumine toimub läbi Saue haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO.
  • Juhendaja kontakt: reelika.vali@nissikool.ee või 5201125.

Noored Kotkad ja Kodutütred

E 12.30-16.30

Juhendaja Mauno Reinmann.

Nissi rühm.

Rahvatants

R 12.30-14.00 (1.-2. klass), esimene tund on 20. septembril.

Ringitunnid toimuvad Riisipere Lasteaia saalis. Juhendaja Helena Mõistlik.

Ava või sulge pikem kirjeldus

Kõik särasilmsed poisid ja tüdrukud on oodatud ühtehoidvasse tantsuperekonda! Treeningud toimuvad alates 20. septembrist igal reedel Riisipere lasteaia saalis.

Uue hooaja väljunditeks on: Võru pärimustantsu festival, tantsulaager, ühisüritused, esinemised kooli ja Saue valla üritustel, I laste rahvatantsupidu Riisiperes.

Tasulised huviringid väljaspoolt kooli

Jalgpall

T 17.05-18.05

T 17.05-18.30

Keila JK, juhendaja Julius Liiv.

Ava või sulge pikem kirjeldus

Sügisel on trennid iga ilmaga väljas, palun lastele vastav riietus kaasa anda. Esimene kuu tasuta (proovikuu). Seejärel hind 30 eurot kuus.

Registreerimine: http://www.keilajk.ee/tule-trenni/liitu-treeningutega/ Paberkandjal registreerimislehe saab juhendajalt trennis.

• Juhendaja kontakt: julius.liiv@nissikool.ee

Lennundus

E 15.00-18.15

Juhendaja Mart Vihmand.

Ava või sulge pikem kirjeldus

Ringi käigus õpivad noored füüsika, aerodünaamika, elektroonika seadusi rakendama läbi lennukimudelite ehituse ja disaini. Käiakse isevalmistatud mudeleid lennutamas ning harjutatakse lendamist ka simulaatoriga.

Info täieneb peagi…

Pärliring

T 16.30-18.00, alates oktoobrist Riisipere kultuurimajas

Juhendaja Anni Kendra.

Ava või sulge pikem kirjeldus

Ring on mõeldud lastele alates 1. klassist.

• Ring on 2019. aasta lõpuni tasuta, seejärel on ringitasu 15 eurot kuus.
  • Juhendaja kontakt: anni.kendra@gmail.com.