Juhendid

eKool

• Koduste tööde üleslaadimine eKooli – Lae alla PDF-fail
  • Kui eKooli ülesandele lisatud fail ei avane, siis vajuta seda nuppu – vaata pilti.

Flipgrid

• Flipgridi videotahvli kasutamine õpilasele – Ava PDF-fail

Loovtöö

Kirjalike tööde vormistamine

O365

Opiq

• Haridustehnoloog selgitab, kuidas õpilane Opiqus liigub ja mida koduste ülesannete tegemisel on vajalik silmas pidada – vaata videojuhendit
  • Kasutajatunnuse või liidestuse lisamine oma Opiqu kontole – vaata piltjuhendit
    (Vajalik selleks, et saaks ka ilma eKoolita Opiqusse logida)
  • Koduste ülesannete lahendamine Opiqust – Lae alla PDF-fail
    NB! Lapsevanema kontoga eKooli sisse logides ei saa Opiqu ülesandeid lahendada.
  • Videojuhend Opiqu õpilase esilehe vaate tutvustus – vaata Youtube’is

Videokõned

Soovitused Zoomi kasutamiseks

• JUHEND: Zoomi videokõnega liitumine (Android telefoniga) – vaata videojuhendit
  • Kui kasutad Zoomi esimest korda, proovi tundi sisenemine enne tunni algusaega läbi! Probleemide korral teavita õpetajat.
  • Arvutis kasutamine edeneb paremini Chrome’i brauseris või veelgi paremini alla laetud programmis (leia sobiv versioon siit).
  • Nutitelefonis tuleks kasutada äppi Zoom Cloud Meetings (leia sobiv versioon siit).
  • Kasutajalt küsitakse luba kasutada seadme kaamerat ja mikrofoni, selleta ei saa heli- ja videosilda luua.
  • Viimases sammus tuleb klõpsata arvutis Join Audio ja Join with Computer Audio, nutiseadmes Call via Device Audio.
  • Kui said videokõnesse sisse, aga sa ei kuule kõnelejat, siis oled eelmises punktis kirjeldatud sammu vahele jätnud. Seadme heliga ühendumiseks leia alt vasakust nurgast Join Audio nupp.