Spordisaali kasutamine

Koolipäevadel kuni 18.00 on spordisaal kooli kasutuses õppetegevuseks ja huviringide tööks.

Õppe- ja huvitegevusest vabadel aegadel kasutavad spordisaali eelisjärjekorras mittetulundusühingud, seltsid ja treeninggrupid kinnitatud ajagraafiku alusel.

Spordisaali üürimäärad on:

• Täissaal 13,00 € (eurot)/h
  • Üksikpilet 2,50 € (eurot)/h
  • Kuupilet 25 € (eurot) /h
  • Aastapilet 165 € (eurot) /h

Hinnad sisaldavad duširuumi kasutamist.
Spordisaali kasutamine turniiride ja võistluste korraldamiseks toimub kokkuleppel kooliga.

Spordisaali kasutamine 2023/24 õppeaastal kl 18.00-21.00

• E 18.00-19.00 -Eratreening
  • E 19.00-20.00- Bodypump
  • T 18.00-20.00- Võrkpall
  • N 19.00-20.00 Bodypump

Spordisaali kasutaja meelespea

• Spordisaalis harjutatakse korrektses ja puhtas spordiriietuses.
  • Spordisaalis viibitakse treeningjalanõudega, mis on kasutusel ainult siseruumides.
  • Spordisaali külastajal on kasutada riietusruumid koos pesemisvõimalusega.
  • Treeningu lõpetab juhendaja vastavalt tunniplaanile. Juhendaja vastutab, et treeninggrupp vabastaks saali ja olmeruumid õigeaegselt.
  • Külastaja peab spordisaali inventari kasutama sihipäraselt ja heaperemehelikult. Kasutusele võetud spordivahendid pannakse tagasi inventariruumi samale kohale.
  • Heade käitumistavade eiramise korral on spordihalli töötajatel õigus nõuda külastajal lahkuda.
  • Nissi Põhikool ei vastuta valveta jäetud isiklike asjade või väärtesemete eest.

Info ja registreerimine

Tööpäevadel kooli telefonil 5551 0148 või kool@nissikool.ee.