Korduma kippuvad küsimused

Tegin eKooli konto, kuidas ma näen oma lapse õppeinfot?

Vastus

Kui olete oma eKooli kontole sisse loginud klõpsake vasakus veerus sinist +märgiga nuppu “Taotlen ligipääsu õpilase andmetele”. Kirjutage otsingukasti kooli nimi Nissi Põhikool ja seejärel valige “Olen lapsevanem, soovin näha lapse infot”. Seejärel täitke taotluses nõutud väljad ning klõpsake “Saada taotlus”.

Tegin lapsele eKooli konto, kuid sisse logides ei ole koduseid töid ega muud infot näha. Mida teha?

Vastus

Kui laps on oma eKooli kontole sisse loginud klõpsake vasakus veerus sinist +märgiga nuppu “Taotlen ligipääsu õpilase andmetele”. Kirjutage otsingukasti kooli nimi Nissi Põhikool ja seejärel valige “Olen õpilane, palun juurdepääsu koolile”. Seejärel täitke taotluses nõutud väljad ning klõpsake “Saada taotlus”.

Ma ei oska endale/lapsele eKooli kontot luua. Kas kooli sekretär või haridustehnoloog saaks seda ise teha?

Vastus

Nissi Põhikoolis on eKooli administraatoriks haridustehnoloog, kuid ta ei loo lapsevanematele ega õpilastele kontosid. Küll aga võib eKooliga seonduvate probleemide või küsimuste puhul alati haridustehnoloogilt nõu küsida ja vajadusel ta juhendab konto loomisel.