Liitumine Teamsi veebitunniga

Leia kiiresti:

Veebitunniga saad liituda nii nutiseadet kui arvutit kasutades. Tundi pääsemiseks pead teadma oma nissikool.ee meiliaadressit ja parooli. Kui oled unustanud, siis võta ühendust haridustehnoloogiga reelika.vali@nissikool.ee ja palu abi.

Kontrolli oma seadme valmisolekut veebitunniks enne tundi. Kui tund juba käib on õpetajal väga keeruline kui mitte võimatu Sind aidata.

Liitumine arvutiga

Lauaarvuti kasutajal peaks olema lisaks ka veebikaamera ja mikrofon. Sülearvutitesse on kaamera ja mikrofon tavaliselt sisse ehitatud. Kui mikrofon ja kaamera puuduvad, siis kasuta veebitunniks nutiseadet.

1. Ava veebilehitseja (nt Google Chrome).
  2. Mine veebilehele office.com.
  3. Logi sisse oma nissikool.ee meiliaadressi ja parooliga.
  4. Ava rakendus Teams.
  5. Ava vasakult külgribalt Kalender.
  6. Leia kalendrist õige veebitund ja klõpsa sellele.
  7. Vali Liitu.
  8. Anna rakendusele luba kasutada mikrofoni ja kaamerat.
  9. Vali kas soovid alguses kaamera ja mikrofoni sisse lülitada või välja jätta. Soovitatav on mikrofon välja ja kaamera sisse lülitada.
  10. Klõpsa Liitu kohe.

Märkus: igast veebitunnist, kuhu oled lisatud tuleb Office’i keskkonda Sinu Outlooki meilile ka teavitus. Tunniga võib liituda ka nii, et avad teavitusmeili ning klõpsad meilis olevat linki.

Liitumine nutiseadmega

Nutiseadmes läbi veebilehitseja Teamsi kasutada ei saa ja kasutamiseks tuleb telefoni või tahvelarvutisse installida Teamsi äpp. Android seadme kasutajad saavad selle Google Play poest, iPhone’i omanikud App Store’ist.

1. Ava nutiseadmes rakendus Teams.
  2. Logi sisse oma nissikool.ee meiliaadressi ja parooliga.
  3. Ava alt servast Kalender.
  4. Leia kalendrist õige veebitund ja vajuta selle kõrval Liitu.
  5. Luba rakendusel heli ja kaamera kasutamine.
  6. Vali kas soovid alguses kaamera ja mikrofoni sisse lülitada või välja jätta. Soovitatav on mikrofon välja ja kaamera sisse lülitada.
  7. Klõpsa Liitu kohe.

Oled nutiseademe- või arvutikasutaja? Vaata, kas sul on kõik vajalik olemas!