Tunniplaan

Tunniplaan kehtib alates 2. september 2019

1. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 loodusõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 eesti keel

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 kunst ja tööõpetus
3. 10.20-11.05 kunst ja tööõpetus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11-25-12.10 muusika

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 loodusõpetus
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 tugitund

2. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodus-ja inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 tugitund

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus
5. 12.30-13.15 inglise keel

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 muusika
4. 10.25-12.10 kehaline kasvatus
5. 12.30-13.15 loodus-ja inimeseõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 kunst ja tööõpetus
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus

3. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus
5. 12.30-13.15 tugitund

Teisipäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 keh. kasv/ujumine (alates 17.09)
6. 13.25-14.10 keh.kasv/ujumine

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodus- ja inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus
5. 12.30-13.15 kunst ja tööõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodus-ja inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 inglise keel

4. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 liiklus
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus
6. 13.25-14.10 tugitund

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 muusika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
2. 9.25-10.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 loodusõpetus

Neljapäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodusõpetus
5. 12.30-13.15 kunst

5. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 kirjandus
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 ajalugu
5. 12.30-13.15 kunst
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (t)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (p)
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 ajalugu
5. 12.30-13.15 loodusõpetus
6. 13.25-14.10 inglise keel
7. 14.20-13.05 ajalugu

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
4. 11.25-12.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 eesti keel

Neljapäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.30-13.15 inimeseõpetus
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus(p)
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus(p)

Reede

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kirjandus
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 eesti keel
6. 13.25-14.10 inglise keel

6. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.30-13.15 kirjandus
6. 13.25-14.10 kunst
7. 14.20-15.05 inglise keel

Teisipäev

1. 8.30-9.15 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
2. 9.25-10.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodusõpetus
5. 12.30-13.15 vene keel
6. 13.25-14.10 ajalugu

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 ühiskonnaõpetus
7. 14.20-15.05 inglise keel

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kirjandus
4. 11.25-12.10 inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 loodusõpetus
6. 13.25-14.10 ajalugu
7. 14.20-15.05 vene keel

Reede

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 loodusõpetus
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus (p)
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (p)

7. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 bioloogia
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 inglise keel
6. 13.25-14.10 geograafia
7. 14.20-15.05 kunst

Teisipäev

1. 8.30-9.15 loodusõpetus
2. 9.25-10.10 loodusõpetus
3. 10.20-11.05 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
4. 11.25-12.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
5. 12.30-13.15 matemaatika
6. 13.25-14.10 ettevõtlikkus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 ajalugu
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 inglise keel
7. 14.20-15.05 kirjandus

Neljapäev

1. 8.30-9.15 vene keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 informaatika
4. 11.25-12.10 informaatika
5. 12.30-13.15 matemaatika
6. 13.25-14.10 inglise keel
7. 14.20-15.05 kirjandus

Reede

1. 8.30-9.15 vene keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 ajalugu
4. 11.25-12.10 inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus (p)
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (p)

8. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 keemia
2. 9.25-10.10 keemia
3. 10.20-11.05 vene keel
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 matemaatika
6. 13.25-14.10 eesti keel
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (p)
8. 15.15-16.00 kehaline kasvatus (p)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 bioloogia
3. 10.20-11.05 füüsika
4. 11.25-12.10 füüsika
5. 12.30-13.15 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
6. 13.25-14.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
7. 14.20-15.05 geograafia

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 ajalugu
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 matemaatika
7. 14.20-15.05 kunst

Neljapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 vene keel
5. 12.30-13.15 kirjandus
6. 13.25-14.10 inimeseõpetus
7. 14.20-15.05 bioloogia

Reede

1. 8.30-9.15 geograafia
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.30-13.15 ajalugu
6. 13.25-14.10 kirjandus

9. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 keemia
4. 11.25-12.10 keemia
5. 12.30-13.15 bioloogia
6. 13.25-14.10 inglise keel
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (p)
8. 15.15-16.00 kehaline kasvatus (p)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 kirjandus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 füüsika
6. 13.25-14.10 füüsika
7. 14.20-15.05 kunst

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 kirjandus
3. 10.20-11.05 ühiskonnaõpetus
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
7. 14.20-15.05 ajalugu

Neljapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 geograafia
5. 12.30-13.15 vene keel
6. 13.25-14.10 bioloogia
7. 14.20-15.05 inglise keel

Reede

1. 8.30-9.15 ajalugu
2. 9.25-10.10 ühiskonnaõpetus
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 venekeel
5. 12.30-13.15 matemaatika
6. 13.25-14.10 geograafia

Liitklass 2B

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 loodus-ja inimeseõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kunst ja tööõpetus
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus
5. 12.30-13.15 inglise keel

Kolmapäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 kunst
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11-25-12.10 kehaline kasvatus

Reede

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 loodus-ja inimeseõpetus

Liitklass 4B

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 liiklus
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 tehnoloogiaõpetus
2. 9.25-10.10 tehnoloogiaõpetus
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 inglise keel

Neljapäev

1. 8.30-9.15 kunst
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus

Reede

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 loodusõpetus
5. 12.30-13.15 inglise keel

Järelevastamisklass

Tööde järelevastamiseks on vajalik eelnev kokkulepe aineõpetajaga!

Järelvastamiste klass Aeg Klass
Helen Bristol E 15.00-16.30 keelteklass
Helen Bristol K 15.00-16.30 keeletklass

Konsultatsioonid

Õpetaja Aeg Märkused
Evelin Alliksaar N: 15.15-16.00 eelneval kokkuleppel
Kaie Ehrpais K: 15.15-16.00 eelneval kokkuleppel
Andres Elmik E: 15.15
Veikko Hallik K: 14.20-16.00 eelneval kokkuleppel
Gaide Ilves kokkuleppel
Krsitel Källo N: 8.00-8.25 inglise keel
R: 8.00-8.25 vene keel
Reet Käärik N: 8.00-8.30 eelneval kokkuleppel
Ulvi Lepplaan R: 8.00-8.25 eelneval kokkuleppel
Julius Liiv R: kuni 15.05 eelneval kokkuleppel
Meelis Looveer T: 14.20 eelneval kokkuleppel
Eve Pae T: 8.00-8.25
Ingrid Parksepp T: 14.20, K:14.20 eelneval kokkuleppel
Maile Pent kokkuleppel
Ruth Rumask kokkuleppel
Mariliis Siirmäe kokkuleppel
Terje Zimmermann N: 13.25-14.10 eelneval kokkuleppel
Liivi Tammemäe K: 8.00-8.25
Jaan Vaidla kokkuleppel
Karin Veiler kokkuleppel
Reelika Väli kokkuleppel

Pikapäevarühm

Esmaspäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – käeline tegevus

Teisipäev

  • 12.30 – 13.15 – mängud saalis
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – mängud õues (vihmase ilma korral klassis)

Kolmapäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – käeline tegevus
  • 14.20 – 15.05 – õppetund
  • 15.15 – 16.00 – lauamängud

Neljapäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – käeline tegevus

Reede

  • 12.30 – 13.15 – TV
  • 13.25 – 14.10 – mängud õues ( vihmase ilma korral klassis)

Õpiabi

NB! Õpiabi tunniplaanis võib tekkida muutusi.

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 6. klass (P)
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05

Teisipäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05

Kolmapäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05

Neljapäev

1. 8.30-9.15  8. klass (P)
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10

Reede

1. 8.30-0.15 8. kl
2. 9.25-10.10 9. kl