Tunniplaan

Tunniplaan kehtib alates 1. september 2018.

1. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 loodusõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 matemaatika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 kunst
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 tööõpetus
4. 11-25-12.10 tööõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus

 

2. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodus- ja inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodus- ja inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 muusika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kunst
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 tööõpetus
4. 10.25-12.10 tööõpetus
5. 12.30-13.15 kehaline kasvatus

Reede

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 loodus- ja inimeseõpetus

 

3. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 loodus- ja inimeseõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 ujumine
6. 13.25-14.10 ujumine

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 loodus- ja inimeseõpetus
4. 11.25-12.10 kunst
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodus- ja inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 muusika

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 tööõpetus
5. 12.30-13.15 tööõpetus

 

4. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus
5. 12.30-13.15 loodusõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus
5. 12.30-13.15 liiklusõpetus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 kunst

Neljapäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 loodusõpetus
5. 12.30-13.15 inglise keel

Reede

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kodundus/tehnoloogia
4. 11.25-12.10 kodundus/tehnoloogia
5. 12.30-13.15 inglise keel

 

5. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kunst
4. 11.25-12.10 ajalugu
5. 12.30-13.15 kirjandus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 loodusõpetus
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.30-13.15 inglise keel
6. 13.25-14.10 ajalugu

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kirjandus
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 ajalugu

Neljapäev

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus
5. 12.30-13.15 inimeseõpetus
6. 13.25-14.10 vene keel

Reede

1. 8.30-9.15 kodundus/tehnoloogia
2. 9.25-10.10 kodundus/tehnoloogia
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.30-13.15 matemaatika
6. 13.25-14.10 loodusõpetus

 

6. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 kirjandus
5. 12.30-13.15 kunst
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (P)
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (P)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 eesti keel
6. 13.25-14.10 muusika
7. 14.20-15.05 kirjandus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 kodundus/tehnoloogia
2. 9.25-10.10 kodundus/tehnoloogia
3. 10.20-11.05 ühiskonnaõpetus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 vene keel
7. 14.20-15.05 ajalugu

Neljapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (T)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (T)
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodusõpetus
5. 12.30-13.15 ajalugu
6. 13.25-14.10 eesti keel

Reede

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 vene keel
6. 13.25-14.10 muusika

 

7. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 vene keel
2. 9.25-10.10 kunst
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 eesti keel
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (P)
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (P)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 bioloogia
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kirjandus
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 loodusõpetus
6. 13.25-14.10 informaatika
7. 14.20-15.05 informaatika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 ajalugu
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 vene keel
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 matemaatika

Neljapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (T)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (T)
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 kirjandus
6. 13.25-14.10 inimeseõpetus
7. 14.20-15.05 loodusõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 ajalugu
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 vene keel
4. 11.25-12.10 geograafia
5. 12.30-13.15 kodundus/tehnoloogia
6. 13.25-14.10 kodundus/tehnoloogia

 

8. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 bioloogia
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 geograafia
4. 11.25-12.10 kunst
5. 12.30-13.15 matemaatika
6. 13.25-14.10 eesti keel
7. 14.20-15.05 kirjandus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 keemia
2. 9.25-10.10 füüsika
3. 10.20-11.05 vene keel
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.30-13.15 matemaatika
6. 13.25-14.10 inglise keel
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (P)
8.  15.15-16.00 kehaline kasvatus (P)

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 kodundus/tehnoloogia
4. 11.25-12.10 kodundus/tehnoloogia
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 inglise keel
7. 14.20-15.05 ajalugu

Neljapäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 kirjandus
3. 10.20-11.05 keemia
4. 11.25-12.10 inimeseõpetus
5. 12.30-13.15 bioloogia
6. 13.25-14.10 füüsika
7. 14.20-15.05 geograafia

Reede

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (T)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (T)
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 vene keel
5. 12.30-13.15 inglise keel
6. 13.25-14.10 ajalugu

 

9. klass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 bioloogia
3. 10.20-11.05 kirjandus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 vene keel
6. 13.25-14.10 kunst
7. 14.20-15.05 geograafia

Teisipäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05 keemia
4. 11.25-12.10 füüsika
5. 12.30-13.15 bioloogia
6. 13.25-14.10 eesti keel
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (P)
8.  15.15-16.00 kehaline kasvatus (P)

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 ajalugu
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 vene keel
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 ühiskonnaõpetus
7. 14.20-15.05 kodundus/tehnoloogia

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05 vene keel
4. 11.25-12.10 keemia
5. 12.30-13.15 füüsika
6. 13.25-14.10 geograafia
7. 14.20-15.05 kirjandus

Reede

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (T)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (T)
3. 10.20-11.05 ühiskonnaõpetus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.30-13.15 ajalugu
6. 13.25-14.10 inglise keel

 

Liitklass

 

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 muusika

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel (3. ja 4. kl)
5. 12.30-13.15 liiklus (4. kl)/ujumine (3. kl)

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (4. kl)
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.30-13.15 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 loodusõpetus
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11-25-12.10 kunst
5. 12.30-13.15 kunst

Reede

1. 8.30-9.15 loodusõpetus
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 tehnoloogia(4. kl)
4. 11.25-12.10 tehnoloogia (4. kl)

 

Järelevastamisklass

 

Tööde järelevastamiseks on vajalik eelnev kokkulepe aineõpetajaga!

Järelvastamiste klass Aeg Klass
Helen Bristol E 15.00-16.30 keelteklass
Helen Bristol K 15.00-16.30 keeletklass

 

Konsultatsioonid

 

Õpetaja Aeg Märkused
     
Kaie Ehrpais N  15.15-16.00  
Veikko Hallik K 15.15-16.00 eelneval kokkuleppel
Kristel Källo K 8.00-8.25 inglise keel
  N 8.00-8.25 vene keel
Reet Käärik K 14.15 eelneval kokkuleppel
Ulvi Lepplaan R 8.00-8.25  
Julius Liiv K 15.15 eelneval kokkuleppel
Eve Pae T 8.00  
Ingrid Parksepp T 14.20-15.05  
Maile Pent T, N,R eelneval kokkuleppel
Gaide Ilves   eelneval kokkuleppel
Mariliis Siirmäe N 13.25-14.10  
Liivi Tammemäe T 8.00-8.25  
Jaan Vaidla K 8.00-8.25 eelneval kokkuleppel
Karin Veiler N 14.20-15.05 eelneval kokkuleppel
Reelika Väli K 14.20-15.05 eelneval kokkuleppel
Terje Zimmermann N 13.25-14.10  

 

Pikapäevarühm

 

Esmaspäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – arvutikasutus

Teisipäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – saal/õu

Kolmapäev

  • 12.30 – 13.15 – käeline tegevus
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – lauamängud

Neljapäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – arvutikasutus

Reede

  • 12.30 – 13.15 – TV
  • 13.25 – 14.10 – tubased mängud / õues

 

Õpiabi

 

NB! Õpiabi tunniplaanis võib tekkida muutusi.

Esmaspäev

1. 8.30-9.15  
2. 9.25-10.10  
3. 10.20-11.05  
4. 11.25-12.10  
5. 12.30-13.15  
6. 13.25-14.10  
7. 14.20-15.05  

Teisipäev

1. 8.30-9.15  
2. 9.25-10.10  

Kolmapäev

1. 8.30-9.15  
2. 9.25-10.10  
3. 10.20-11.05  
4. 11.25-12.10  
5. 12.30-13.15  
6. 13.25-14.10  
7. 14.20-15.05  

Neljapäev

1. 8.30-9.15  
2. 9.25-10.10  
3. 10.20-11.05  

Reede

1. 8.30-0.15  
2. 9.25-10.10