Tunniplaan

Tunniplaan kehtib alates 1. september 2020.

1A klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 matemaatika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kunst ja tööõpetus
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11-25-12.10 tugitund

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 kehaline kasvatus

2A klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 loodus-ja inimeseõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 kunst ja tööõpetus
3. 10.20-11.05 kunst ja tööõpetus
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.25-13.10 matemaatika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 loodus-ja inimeseõpetus
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 10.25-12.10 eesti keel
5. 12.25-13.10 muusika

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 loodus-ja inimeseõpetus
5. 12.25-13.10 tugitund

2B klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 loodus
5. 12.25-13.10 kunst ja tööõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 loodusõpetus

3A klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 kunst ja tööõpetus
5. 12.25-13.10 kunst ja tööõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.25-13.10 keh. kasv/ujumine
6. 13.25-14.10 keh. kasv/ujumine

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 loodus- ja inimeseõpetus
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 loodus-ja inimeseõpetus
5. 12.25-13.10 kunst ja tööõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.25-13.10 tugitund

3B klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10
5. 12.25-13.10 kehaline kasvatus
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10 loodus- ja inimeseõpetus
5. 12.25-13.10 kunst ja tööõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 loodus- ja inimeseõpetus
3. 10.20-11.05 kehaline kasvatus

4A klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 loodusõpetus
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 liiklus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.25-13.10 inglise keel
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (t)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
2. 9.25-10.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.25-13.10 muusika
6. 13.25-14.10 loodusõpetus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (p)
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (t)
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (t)

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.25-13.10 tugitund

Reede

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 kunst
5. 12.25-13.10 kehaline kasvatus (p)
6. 13.25-14-10 kehaline kasvatus (p)

5A klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 eesti  keel
2. 9.25-10.10 matem / matem i
3. 10.20-11.05 vene keel
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.25-13.10 kunst
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (t)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 matem / matem i
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.25-13.10 loodusõpetus
6. 13.25-14.10 ajalugu
7. 14.20-13.05 kirjandus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (p)
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
4. 11.25-12.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (t)
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (t)

Neljapäev

1. 8.30-9.15 matem / matem i
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 loodusõpetus
5. 12.25-13.10 inimeseõpetus
6. 13.25-14.10 inglise keel

Reede

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 kirjandus
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 ajalugu
5. 12.25-13.10 kehaline kasvatus (p) / matem i
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (p)

5B klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.25-13.10 inimeseõpetus/ajalugu
6. 13.25-14.10 kunst

Teisipäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.25-13.10
6. 13.25-14.10
7. 14.20-13.05

Kolmapäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05 tehnoloogiaõpetus
4. 11.25-12.10 tehnoloogiaõpetus
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 eesti keel
7. 14.20-15.05 eesti keel

Neljapäev

1. 8.30-9.15 e-õpe
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.25-13.10
6. 13.25-14.10

Reede

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 loodus
5. 12.25-13.10 kehaline kasvatus
6. 13.25-14.10

6A klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 ühiskonnaõpetus
5. 12.25-13.10 loodusõpetus
6. 13.25-14.10 ajalugu
7. 14.20-15.05 kunst

Teisipäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.25-13.10 kirjandus
6. 13.25-14.10 muusika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
2. 9.25-10.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 vene keel
7. 14.20-15.05 inglise keel

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.25-13.10 ajalugu
6. 13.25-14.10 loodusõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (p)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (p)
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 inimeseõpetus
5. 12.25-13.10 matemaatika
6. 13.25-14.10 kirjandus

6B klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10 ühiskonnaõpetus
5. 12.25-13.10 loodusõpetus
6. 13.25-14.10 ajalugu
7. 14.20-15.05 kunst

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10
5. 12.25-13.10 vene keel
6. 13.25-14.10 muusika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 tehnoloogiaõpetus
2. 9.25-10.10 tehnoloogiaõpetus
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05

Neljapäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 ajalugu
5. 12.25-13.10 muusika
6. 13.25-14.10 loodusõpetus

Reede

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (p)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (p)
3. 10.20-11.05 loodusõpetus
4. 11.25-12.10 inimeseõpetus
5. 12.25-13.10 matemaatika
6. 13.25-14.10 inglise keel

7. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 ajalugu
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.25-13.10 eesti keel
6. 13.25-14.10 kunst
7. 14.20-15.05 kirjandus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 inglise keel
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
4. 11.25-12.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
5. 12.25-13.10 matemaatika
6. 13.25-14.10 informaatika
7. 14.20-15.05 informaatika

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 ajalugu
2. 9.25-10.10 inglise keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 muusika
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 loodusõpetus
7. 14.20-15.05 loodusõpetus

Neljapäev

1. 8.30-9.15 vene keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 bioloogia
4. 11.25-12.10 eesti keel
5. 12.25-13.10 geograafia
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (p)
7. 14.20-15.05 kehalin ekasvatus (p)

Reede

1. 8.30-9.15 vene keel
2. 9.25-10.10 matemaatika
3. 10.20-11.05 kirjandus
4. 11.25-12.10 inglise keel
5. 12.25-13.10 inimeseõpetus

8A klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 keemia
2. 9.25-10.10 keemia
3. 10.20-11.05 eesti keel
4. 11.25-12.10 bioloogia
5. 12.25-13.10 matemaatika
6. 13.25-14.10 geograafia
7. 14.20-15.05 ajalugu
8. 15.15-16.00 inimeseõpetus

Teisipäev

1. 8.30-9.15 matemaatika
2. 9.25-10.10 kirjandus
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 bioloogia
5. 12.25-13.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
6. 13.25-14.10 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus
7. 14.20-15.05 vene keel

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 muusika
2. 9.25-10.10 muusika
3. 10.20-11.05 füüsika
4. 11.25-12.10 füüsika
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 ajalugu
7. 14.20-15.05 kunst

Neljapäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 inglise keel
4. 11.25-12.10 vene keel
5. 12.25-13.10 imatemaatika
6. 13.25-14.10 kehaline kasvatus (p)
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (p)

Reede

1. 8.30-9.15 kirjandus
2. 9.25-10.10 vene keel
3. 10.20-11.05 matemaatika
4. 11.25-12.10 geograafia
5. 12.25-13.10 eesti keel
6. 13.25-14.10 inglise keel

9. klass

Esmaspäev

1. 8.30-9.15 kehaline kasvatus (t)
2. 9.25-10.10 kehaline kasvatus (t)
3. 10.20-11.05 keemia
4. 11.25-12.10 keemia
5. 12.25-13.10 ajalugu
6. 13.25-14.10 ühiskonnaõpetus
7. 14.20-15.05 kehaline kasvatus (p)
8. 15.15-16.00 kehaline kasvatus (p)

Teisipäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 kirjandus
3. 10.20-11.05 geograafia
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.25-13.10 inglise keel
6. 13.25-14.10 vene keel
7. 14.20-15.05 käsitöö ja kodundus/tehnoloogiaõpetus

Kolmapäev

1. 8.30-9.15 füüsika
2. 9.25-10.10 füüsika
3. 10.20-11.05 muusika
4. 11.25-12.10 ühiskonnaõpetus
5. 12.25-13.10 klassijuhataja tund
6. 13.25-14.10 kunst
7. 14.20-15.05 ajalugu

Neljapäev

1. 8.30-9.15 eesti keel
2. 9.25-10.10 eesti keel
3. 10.20-11.05 kirjandus
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.25-13.10 vene keel
6. 13.25-14.10 inglise keel
7. 14.20-15.05 bioloogia

Reede

1. 8.30-9.15 geograafia
2. 9.25-10.10 bioloogia
3. 10.20-11.05 vene keel
4. 11.25-12.10 matemaatika
5. 12.25-13.10 inglise keel
6. 13.25-14.10 matemaatika

Järelevastamisklass

Tööde järelevastamiseks on vajalik eelnev kokkulepe aineõpetajaga!

Järelvastamiste klass Aeg Klass
Helen Bristol E 15.10-16.00 aineklass (II korrusel)
Helen Bristol T 15.10-16.00 aineklass
Helen Bristol K 15.10-16.00 aineklass

Konsultatsioonid

Õpetaja Aeg Märkused
Evelin Alliksaar T: 15.15-16.00 eelneval kokkuleppel
Kaie Ehrpais T: 15.15-16.00 eelneval kokkuleppel
Andres Elmik kokkuleppel
Veikko Hallik kokkuleppel
Gaide Ilves kokkuleppel
Kristel Källo N: 8.00-8.25 inglise keel
R: 8.00-8.25 vene keel
Reet Käärik kokkuleppel
Ulvi Lepplaan T,R: 8.00-8.25 eelneval kokkuleppel
Julius Liiv kokkuleppel
Eve Pae N: 8.00-8.25 eelneval kokkuleppel
Ingrid Parksepp T: 14.20-15.05 eelneval kokkuleppel
Maile Pent kokkuleppel
Ruth Rumask kokkuleppel
Mariliis Siirmäe T: 14.20-15.05 eelneval kokkuleppel
Terje Zimmermann N: 14.20-15.05 eelneval kokkuleppel
Liivi Tammemäe E-R: 8.00-8.25 eelneval kokkuleppel
Jaan Vaidla kokkuleppel
Karin Veiler kokkuleppel
Reelika Väli kokkuleppel

Pikapäevarühm

Esmaspäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – käeline tegevus

Teisipäev

  • 12.30 – 13.15 – mängud saalis
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – mängud õues (vihmase ilma korral klassis)

Kolmapäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – käeline tegevus
  • 14.20 – 15.05 – õppetund
  • 15.15 – 16.00 – lauamängud

Neljapäev

  • 12.30 – 13.15 – tubased mängud
  • 13.25 – 14.10 – õppetund
  • 14.20 – 15.05 – käeline tegevus

Reede

  • 12.30 – 13.15 – TV
  • 13.25 – 14.10 – mängud õues ( vihmase ilma korral klassis)

Õpiabi

NB! Õpiabi tunniplaan uueneb septembrikuu jooksul.

Esmaspäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05

Teisipäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05

Kolmapäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10
5. 12.30-13.15
6. 13.25-14.10
7. 14.20-15.05

Neljapäev

1. 8.30-9.15
2. 9.25-10.10
3. 10.20-11.05
4. 11.25-12.10

Reede

1. 8.30-0.15
2. 9.25-10.10