Algaval õppeaastal teenindab kooliliine AS Samat.
Sõiduplaan on leitav SIIT.
NB! 1. septembril sõidab koolibuss erigraafiku alusel (koolibussi lehe allosas).
Algaval õppeaastal teenindab kooliliine AS Samat.
Sõiduplaan on leitav SIIT.
NB! 1. septembril sõidab koolibuss erigraafiku alusel (koolibussi lehe allosas).
Koolis on fotograaf Kadi Puistaja.
Klassi- ja sõbrapildid trükitakse kvaliteetsele ja vastupidavale fotopaberile. Klassi- ja sõbrapiltide näidiste galerii leiab SIIT.
Tellimiskeskkonna näidisgalerii koos hinnakirja, saatmisvõimaluste ja tellimisjuhendiga leiab SIIT. Kohaletoimetamisel on kaks valikut: kas korra kuus koolist kätte või lisatasu eest postiga koju. Digifailide allalaadimiseks saadetakse link.
Klõpsa kaardile, et vaadata suuremalt.
Nr | Peatus | Reis 01 N1-01 |
1 | Nissi koolimaja | 09.05 |
2 | Munalaskme | 09.17 |
3 | Munalaskme sild | 09.18 |
4 | Pärna teeots | 09.19 |
5 | Nissi koolimaja | 09.29 |
6 | Riisipere Lasteaed | 09.30 |
7 | Tabara | 09.39 |
8 | Turba Gümnaasium | 09.47 |
9 | Nissi | 09.57 |
10 | Nissi koolimaja | 10.00 |
11 | Saida | 10.04 |
12 | Hürjapea | 10.09 |
13 | Nissi koolimaja | 10.14 |
Nr | Peatus | Reis 02 N1-01 |
1 | Nissi koolimaja | 12.30 |
2 | Saida | 12.34 |
3 | Hürjapea | 12.39 |
4 | Nissi koolimaja | 12.45 |
5 | Nissi | 12.48 |
6 | Tabara | 12.54 |
7 | Turba Gümnaasium | 13.00 |
8 | Pärna teeots | 13.12 |
9 | Munalaskme sild | 13.13 |
10 | Munalaskme | 13.19 |
11 | Nissi koolimaja | 13.31 |
Klõpsa kaardile, et vaadata suuremalt.
Nr | Peatus | Reis 01 N2-01 |
1 | Nissi koolimaja | 09.05 |
2 | Alema | 09.09 |
3 | Nurme | 09.12 |
4 | Varese | 09.14 |
5 | Lehetu | 09.19 |
6 | Turba Gümnaasium | 09.27 |
7 | Antsuküla (Ellamaa 2) | 09.34 |
8 | Ellamaa | 09.36 |
9 | Anni-Uno talu | 09.37 |
10 | Turba Gümnaasium | 09.45 |
11 | Varese | 09.55 |
12 | Nurme | 09.56 |
13 | Pajaka | 10.02 |
14 | Alema | 10.08 |
15 | Nissi koolimaja | 10.12 |
Nr | Peatus | Reis 06 N2-01 |
1 | Nissi koolimaja | 12.30 |
2 | Alema | 12.34 |
3 | Pajaka | 12.40 |
4 | Nurme | 12.46 |
5 | Varese | 12.47 |
6 | Turba | 12.56 |
7 | Turba Gümnaasium | 12.56 |
8 | Antsuküla (Ellamaa 2) | 13.04 |
9 | Ellamaa | 13.06 |
10 | Anni-Uno talu | 13.07 |
11 | Turba Gümnaasium | 13.14 |
12 | Lehetu | 13.23 |
13 | Varese | 13.29 |
14 | Nurme | 13.30 |
15 | Alema | 13.33 |
16 | Nissi koolimaja | 13.37 |
Märkused: Liinide teenindamine toimub ainult koolipäevadel 1-5 ja ülal avaldatud sõiduplaanid kehtivad ainult 1. septembril 2018. Sõitjate sisenemine ja väljumine toimub kõikides liiklusmärgiga 541a tähistatud bussipeatustes ja Saue Vallavalitsuse, Ühistranspordikeskuse ning Vedaja vahel kokku lepitud peatumiskohtades.
Liine teenindab AS Samat.