Alates uuest õppeaastast läheb Nissi Põhikool üle elektroonilisele ehk e-õpilaspiletile

Esmane õpilaspilet väljastatakse kõigile Nissi Põhikooli õpilastele tasuta.

E-õpilaspilet muutub alates septembrist  koolibussi kasutavatele õpilastele sõiduõigust tõendavaks dokumendiks ja kõik koolibussi kasutavad õpilased peaksid kindlasti üle kontrollima, kas eKooli on kantud õiged elukoha andmed. Vajadusel saab elukoha andmeid muuta valides menüüribalt seaded.

Õpilaspileti taotlejal tuleb saata passipildiformaadis digifoto (jpg faililaiendiga), failinimega kujul: eesnimi_perekonnanimi_isikukood_klass.jpg    näiteks: Heli_Kopter_60382775328_8.jpg  aadressile kool@nissikool.ee

Hetkel 1.-8.klassis õppivate õpilaste digifotosid ootame hiljemalt 14. maiks.

Õpilaspileti kadumisel või purunemisel teavitab õpilane või lapsevanem koheselt kooli ja õpilasele väljastatakse õpilaspileti duplikaat. Duplikaadi väljastamine on tasuline.

Täiendavate funktsioonide lisamisest e-õpilaspiletile teavitatakse kooli kodulehe ja eKooli kaudu.