Algas vastuvõtt 1. klassi

Saue valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO on võimalik esitada avaldusi esimesse klassi astumiseks.

Taotlus tuleb esitada üldjuhul 10. juuniks (1. klassi astujad), kuid taotlusi võetakse vastu ka hiljem.  Taotlusi 2.-9.klassi võetakse samas süsteemis vastu aastaringselt.

Taotluse saab esitada lapse elukohajärgsesse kooli astumiseks. Lapsele elukohajärgse kooli määramine sõltub rahvastikuregistri andmetest. Üldjuhul määratakse lapse elukohajärgseks kooliks kodule kõige lähemal asuv kool.  Lapsevanemad peavad pöörduma Saue Vallavalitsuse haridusosakonda, kui mingil põhjusel on soov panna laps Saue vallas kooli, mis ei ole lapse piirkonnakool. Juhul, kui Teil on küsimusi seoses  taotlustega, palume pöörduda Saue Vallavalitsuse haridusosakonna haridusspetsialisti Lily Roop poole telefonitsi 5302 1854 või e-posti teel lily.roop@sauevald.ee.

Nissi Põhikooli piirkonda kuuluvad: Riisipere alevik, Aude, Jaanika, Madila, Munalaskme, Mustu, Odulemma, Tabara, Vilumäe, Ürjaste ja Nurme.

Alates septembrist toimub ARNO süsteemi kaudu ka pikapäevarühma ja huviringide avalduste esitamine. ARNO süsteemi sisse logimiseks on vajalik ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu.

Kui mingil põhjusel ei ole võimalik esitada elektroonilist taotlust läbi ARNO tuleb pöörduda kooli kantseleisse tel 555 101 48