Head õpetajate päeva!

Tänane päev on igas Eestimaa koolis eriline – tähistame ja väärtustame õpetaja ametit. Koolipere Nissis alustas päeva aktusega, kus kõlas muusikakoor ja sai nautida rahvatantsu. Koolijuht tunnustas neid, kel sel aastas täitus tööjuubel: abiõpetaja Helen Bristol ja õpetaja ning haridustehnoloog Reelika Väli (5 aastat), matemaatikaõpetaja Reet Käärik ja muusikaõpetaja Jaan Vaidla (10 aastat), inglise ja vene keele õpetaja Kristel Källo (25 aastat). Samuti õnnitlesime Saue valla tunnustuse puhul õpetaja Liivi Tammemäed.

Seejärel andis direktor 9. klassi üle teatepulga ehk õiguse olla sellel päeval õpetajate rollis. Ajal kui koolilapsed uute õpetajatega tundides õppisid, toimusid tunnid ka meie õpetajatele. Päev algas hoogsas zumbarütmis Anni Kendra juhendamisel ning seejärel ootas “päris” koolitund koduste ülesannete kontrollimise ja grupitööga. Päeva lõppedes istutakse aga koos värskete õpetajatega ühise laua taha ja jagatakse lõppenud päeva muljeid.

Sel aastal tööjuubelit tähistanud õpetajad Jaan Vaidla, Helen Bristol, Kristel Källo, Reet Käärik ja Reelika Väli ning Saue valla aasta õpetaja tunnustuse saanud õpetaja Liivi Tammemäe (vasakult neljas). Foto: Anna Hint.