Nissi kool pälvis tiitli “Hea kooli edendaja 2022”

Nissi Põhikool osales taaskord Tartu Ülikooli eetikakeskuse tunnustusprogrammis “Hea kool kui väärtuspõhine kool”. 2009. aastast alates on see programm kutsunud haridusasutusi üles väärtusalastele tegevustele läbi eneseanalüüsi.

Käesoleval aastal oli tunnustusprogrammi fookuses klassijuhataja, tema rollid, eesmärgid ning erinevad ülesanded koolis. Teisipäeval tunnustas Tartu Ülikooli eetikakeskus programmis osalenuid. Nissi Põhikool pälvis tehtud töö eest “Hea kooli edendaja 2022” tiitli.

Nissi Põhikool on tunnustusprogrammis varasemalt osalenud juba viiel korral, kooli on tunnustatud tiitlitega “Hea kooli rajaleidja 2014”, “Hea kooli edendaja 2015”, “Hea kooli edendaja 2018” ning “Väärtuskasvatuse kool 2018”. Loe varasemate osalemiste kohta siit.