Tormi ajal on kool avatud tavapäraselt

Saue Vallavalitsuse kriisikomisjon teatab: ilmaolud muutuvad ekstreemseks, tark on püsida kodus. Ilmateenistuse andmetel muutub ilm täna öösel ja homme päeval ekstreemseks. Tihe lumesadu levib üle Eesti, tuul paisub tormiks.

Prognoosi kohaselt jõuab sadu esmaspäeva, 12. detsembri hommikul kella 7 paiku Põhja-Eestisse, seega ka meie valda. Päeva jooksul muutub sadu tihedamaks. Tuule kiirus ulatub kohati kuni 26 meetrini sekundis. Ilma rahunemist on oodata teisipäeval, 13. detsembril.

Ekstreemse ilma tõttu palub Saue Vallavalitsuse kriisikomisjon inimestel võimalusel püsida kodudes. Lasteaiad ja koolid avatud tavapäraselt. Kuid pole teada, kas teed on läbitavad ajaks, kui koolibuss peab lapsed koju viima.

Loe uudist kogu pikkuses siit.