Turvalise interneti nädal

Igal aastal tähistatakse veebruari teisel teisipäeval turvalise interneti päeva. Nissi koolis on olnud traditsiooniks tähistada seda teemanädalana.

Sel aastal toimuvad algklassidele targalt internetis tunnid, mida viivad läbi 8. klassi õpilased. Suuremate õpilaste jaoks toimub nutiviktoriin. Kõikide osalejate vahel läheb loosi tore auhind! VIKTORIINI SAAB TEHA SIIN. Märgi osaledes kindlasti oma päris eesnimi (ja vajadusel lisaks oma perekonnanime esitäht või klass), et saaksid võidu korral oma auhinna ikka kätte.

Õpetajatele ja lapsevanematele soovitame osaleda teisipäeval kell 18.00 veebiseminar “Probleemsed olukorrad, millega lapsed ja noored internetis kokku puutuvad. Kuidas aidata ja toetada?”. Seminari viib läbi veebipolitseinik Andro Sepp. Veebiseminar toimub Zoomis, soovijad saavad registreerida SELLE LINGIGA. Korraldajaks targaltinternetis.ee.