Võida tahvel- või sülearvuti!

ikt_bannerHea Nissi Põhikooli õpilane!
Kutsume sind osalema digioskuste uuringus! Küsimustiku täitmine võtab aega kuni 15 minutit ja kõikide vastanud õpilaste vahel loositakse välja kaks tahvelarvutit Huawei T2 10.0 Pro koos kaantega. Küsitluses on oodatud osalema 3.-9. klassi õpilased.
Küsitluse leiad SIIT.

Rohkem infot küsitluse kohta leiad Praxise kodulehelt.

***

Hea Nissi Põhikooli õpetaja!
Kutsume Teid osalema digioskuste uuringus! Küsimustiku täitmine võtab aega kuni 20 minutit ja kõikide vastanud õpetajate vahel loositakse välja kaks Dell Latitude E5470 sülearvutit.
Küsitluse leiad SIIT.

Rohkem infot küsitluse kohta leiad Praxise kodulehelt.

***

Uuringu eesmärk: saada ülevaade IKT-hariduse trendidest, hoiakutest ja võimalustest Eesti üldhariduskoolides. Nii õpilaste kui õpetajate küsitluses keskendutakse järgmistele teemadele: milliseid digiseadmeid (arvuti, nutitelefon, robootikaseadmed jne) õppetöös kasutatakse? Millisteks tegevusteks on õppetöös erinevaid digivahendeid kasutatud? Milliseks hindavad õpilased ja õpetajad enda digioskuseid? Milliseid koolitusi õpetajad vajaksid, et digivahendeid enam kasutada? Millist kasu näevad õpilased digivahendite kasutamisel?

Kõige aktiivsemalt küsitluses osalenud koolide vahel loositakse välja kaks klassikomplekti (12tk) Huawei T2 10.0 Pro tahvelarvutit koos kaantega. Lisaks on täiendavad auhinnad õpilastele ja õpetajatele. Küsitlus on avatud 23. detsembrini. Auhinnad loositakse välja samuti jaanuaris.