Kirjanik Mika Keränen külastas Nissi kooli

25. mail külastas Nissi Põhikooli kirjanik Mika Keränen, kes rääkis oma elust ja loomingust, vastas noorte lugejate küsimustele ning jagas oma raamatuid tublimatele raamatukogus käijatele.

Mika Keränen on Soome päritolu kirjanik, kes on avaldanud luulekogu “Tähelepanekuid noorusaastatest” ning lasteraamatud “Varastatud oranž jalgratas”, “Peidetud hõbedane aardelaegas”, “Vana roosa maja”, “Salapärane lillenäppaja”, “Professor Must” ja “Kuldne Lurich”. Tema lastekrimkade sarja tegevus toimub Tartus Supilinnas. Ja kes siis tema kirjutatud Supilinna seiklustest ei teaks! 2015. aasta mais linastus Keräneni lasteraamatute põhjal valminud film “Supilinna salaselts”, mis on ilmselt tuttav igale noorele filmisõbrale.