Koolitus “Hea kool kui väärtuspõhine kool” Nissi Põhikoolis

4. aprillil algusega kl 10 toimub Nissi Põhikoolis (Nissi tee 33, Riisipere, Saue vald) koolitus „Hea kool kui väärtuspõhine kool“.

Koolitusel tutvustatakse väärtusarenduse põhimõtteid ning väärtuskasvatuse kooli praktikaid. Arutletakse, milliste vahenditega saab kool oma arenguvajadusi hinnata ning kuidas oma tööd analüüsida. Koolitus on suunatud eelkõige eneseanalüüsiga alustavatele koolidele ning on ettevalmistav tegevus osalemiseks tunnustusprogrammis “Hea kool kui väärtuspõhine kool”, milles osalejaid tunnustatakse väärtuskasvatuse konverentsil.

Koolituse ajakavaga saab tutvuda Tartu Ülikooli eetikaveebi kodulehel

NB! Registreerumine on lõppenud.

Tunnustusprogrammi ja koolitust korraldab Tartu Ülikooli eetikakeskus Haridus- ja Teadusministeeriumi riikliku programmi „Eesti ühiskonna väärtusarendus 2009–2013″ jätkuprogrammi 2015–2020 raames.