Ma olen andekas!

Kindlasti oled kunagi vaadanud kellegi tööd ja ohanud “Küll on andekas!”. Tegelikult on aga igaühes meist peidus mõni oskus või anne. Sageli me ainult ei oska seda tähele panna või hinnata. Näitamaks, kui palju on meie hulgas andekaid inimesi, nii õpilasi kui õpetajaid, ongi ellu kutsutud õpetajate ja õpilaste loomingu näitus “Ma olen andekas!”.

“Ma olen andekas!” on vaatajatele avatud 2. juunil toimuval perepäeval. Kindlasti on ka Sinul mõni põnev hobi või eriline oskus, nii et löö kindlasti kaasa!

Oodatud on kirjutised, käsitöö, videod, helifailid, joonistused ja kõik muu, mis on Sinu loodud ning väärib näitamist. Näitusel osalemiseks täida enne 22. maid kooli kodulehel olev registreerimisvorm.