Nissi kooli kohvikutepäevad 2019

Tallinna Loomaaias elab amuuri tiiger Pootsman. Siiani on tema koduks olnud vanast laohoonest ümber ehitatud puur, mis ei paku kaugeltki loomväärseid tingimusi. Tallinna Loomaaed ja Tallinna Loomaaia Sõprade Selts soovivad rajada tiigrile uue kodu: Tiigrioru. Tiigrioru rajamisega annab Tallinna loomaaed oma panuse selle ülimalt ohustatud liigi alalhoidu.

Ka iga Nissi kooli õpilane, lapsevanem ja õpetaja saab tiigrioru ehitamisele kaasa aidata, sest sel aastal annetame kogu kohvikutepäevadel kogutud raha Pootsmanile.

Võta sinagi vahvast ettevõtmisest osa! Iga klassi panus jagatakse klassi õpilaste arvuga ning kõige suurema panusega õpilase kohta annetuse teinud klass saab auhinnaks ekskursiooni loomaaeda ja ise kooli annetuse loomaaiale üle anda!

Kohvikuid peavad: 6. veebruaril 4., 8., 7. klass ja liitklass, 14. veebruaril 9., 6., 5. klass ja õpetajad ning 20. veebruaril 1., 2. ja 3. klass.