Nissi koolis avati renoveeritud staadion

Täna peeti Nissi Põhikoolis spordipidu tähistamaks renoveeritud staadioni avamist. Trummipõrinaga alanud pidulikul sündmusel tänasime staadioni valmimisele kaasa aidanuid, võõrustasime külalisi, tegime koos sporti ning sõime torti. Meie kooliperel on nüüd lisaks kaasaegsele staadionile ka loodusliku muruga jalgpalliväljak, korv- ja võrkpalliplats, kaugushüppekast, kuulitõuke- ja odaviskeala, välijõusaal, staadionimaja ning algklasside kiviterrass.

Saadioni renoveerimist toetas Saue vald, kavandas ja projekteeris arhitektuuribüroo Tava OÜ, usinad ehitajad olid Kivipartner OÜst ning kogu protsessi vedas eest Silver Libe. Suur aitäh Saue vallale ja usinatele ehitajatele, kelle toel staadion valmis! Aitäh meie kehalise kasvatuse õpetaja Andres Elmikule, kes aitas kogu protsessi vältel nõu ja jõuga kaasa! Suur tänu noortele sportlastele Ats Kivimetsale ja Risto Lillemetsale ning tunnustatud treenerile Ott Kiivikasele ja OMNIGYMile sportlike töötubade eest! Ja suur tänu ka kõikidele teistele külalistele ning spordipeol osalenutele!

Fotod: Erik Riikoja

« kohta 2 »