Nissi Põhikoolis toimus liikumisnädal


10.-18. septembril tähistati juba teist korda üle-euroopalist spordinädalat, mille peamine eesmärk oli pakkuda Eesti kooliealistele noortele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.  Ettevõtmisega liitus ka Nissi Põhikool, kus nädala jooksul korraldati erinevaid liikumisega seonduvaid tegevusi nii õpilastele kui ka õpetajatele.

Liikumisnädala neljapäev oli spordipäev. Algklassid mängisid mitmesuguseid pallimänge, suuremad panid end proovile erinevatel kergejõustiku aladel ning mängisid nutitelefonidega maastikumängu. Nädala jooksul toimusid trepijooksuvõistlused ja selgitati välja Trepikuningas.

Teisipäeval osalesid meie kooli õpilased Marcus, Sanna, Emma, Erich, Oliver, Märt, Katriine, Victoria, Joosep ja Mairo Kernus Uus-Saue valla koolide kergejõustiku karikavõistlusel. Reedel aga toimus Kose Gümnaasiumi staadionil Harjumaa koolide meistrivõistlused staadioniteatejooksudes. Nissi kooli esindasid 4. klassist Liisbet, Meribel, Andrus B., Andrus E., Darel ja Orm Jakob, 5. klassist Sanna, Reneli, Kerttu Carmen, Marcus, Mihkel, Joosep, Marten ja Karl-Erik, 7. klassist Taavo, Martin, Karl-Enrico ja Erich, 8. klassist Victoria, Katriine, Eerik, Ats, Karl Georg, Kaspar ja Oliver ning 9. klassist Laura G., Laura M. ja Maarja-Liisa.

Õpetajad, kelle kodu kaugus koolist võimaldas,jätsid liikumisnädala esmaspäeval auto koju ning tulid kooli jalgsi või jalgrattaga. Nädala jooksul käidi ühiselt tantsutunnis, mängiti pallimänge ning prooviti järele kuidas käib nutitelefoniga maastikumängu mängimine.

Liikumisnädalat filmis 8. klassi õpilane Ott Ajaots.