Õpetaja Eve Pae pälvis Saue valla tunnustuse

6. oktoobril toimus õpetajate päeva puhul vastvalminud EMTA kontserdimajas Saue valla haridustöötajate pidulik vastuvõtt, kus valla parimaid pedagooge tunnustati diplomi ning tänusõnadega. Nissi Põhikoolist sai tunnustuse eesti keele ja kirjanduse õpetaja Eve Pae.

Õpetaja Eve on talle omasel tasasel kuid kindlal moel seisnud alati ilusa emakeele väärtustamise ja hoidmise eest. Õpetaja Eve on inimesena väga sõbralik, toetav, abivalmis ja positiivne. Tõeline eeskuju, kes kunagi ei ütle „ei“.

Ta on juhendanud edukalt olümpiaadidel ja konkurssidel osalenud õpilasi, olnud eestvedajaks emakeelepäeva tähistamisel, osalenud aktiivselt kooli arendustöös, aidanud kaasa kooliürituste toimumisele ning korraldanud eesti keelega seotud õppekäike. Sellel õppeaastal on ta mentoriks noorele algajale emakeeleõpetajale.

Meenutades kooliaega väljendavad meie vilistlased tänulikkust õpetaja Evele, kes andis neile eluks kaasa hea oskuse end eesti keeles kaunilt ja korrektselt väljendada ning on innustanud raamatuid lugema. Just tänu õpetaja Evele on meie põhikooli eesti keele eksamite tulemused olnud läbi aastate riiklikust keskmisest kõrgemad.