Õpetajate päev 2019

Tähistasime täna õpetajate päeva. On saanud heaks traditsiooniks, et õpetajate päeval tunnustab Nissi Põhikooli direktor kooli tänukirjaga õpetajaid pikaaegse ja tulemusliku töö eest.

20. tööjuubeli täitumise puhul tänasime õpetaja Ingrid Parkseppa, kes innustab õpilasi aine vastu sügavat huvi tundma, teeb oma tööd südamega ja pühendunult ning on andnud olulise panuse kooli hea maine kujundamisel.

20. tööjuubeli täitumise puhul tänasime õpetaja Kaie Ehrpaisi, kes on pühendunud oma ainevaldkonnale, kelle töö kooli arendavate projektide juhtimisel ja innovaatiliste algatuste elluviimisel annab lisaväärtust koolielule.

Esmakordselt Nissi kooli ajaloos oli õpilastel võimalus valida lemmikõpetaja. Õpilasesinduse poolt algatatud aasta õpetaja valimisel osalesid 5.-9. klassi õpilased. Nissi Põhikooli tiitli Meie õpetaja 2019 pälvis õpetaja Julius Liiv.

Pärast tunnustamist andis direktor võimu koolis üle 9. klassile, kelle ülesandeks sel päeval oli õpetajate asemel klasside ees seista ja tunde läbi viia. Samal ajal viibisid õpetajad kodunduse tunnis ja õppisid pulgakookide valmistamist.