Perepäevale registreerumine on nüüd avatud!

Käes on kaunis kevad ning õppeaasta lõpp pole enam kaugel! Kuid ega kool enne otsa saa, kui ära pole peetud vahva PEREPÄEV! Sel aastal toimub see reedel, 18. mail kell 17.00 -20.15 meie kooli õuel. Saabujate registreerimine algab 16.30. NB! Lemmikloomad palume sel päeval koju jätta.

Perepäeva eesmärgiks on veeta koos vanematega üks aktiivõppe õhtu, kus õppimine toimub läbi toredate ja praktiliste ühistegevuste. Et aga üritust hoolega ja hästi planeerida saaksime, palume teie perel täita hiljemalt 16. maiks allolev ankeet. Palume lisaks osalemissoovile märkida ka soov võtta osa T-särgi ja/või laavalambi valmistamise töötoast. Töötubade osalustasu on 2 eurot inimese kohta, selle eest saab meisterdaja endale omakujundatud vahva särgi või laavalambi.

Registreeru perepäevale SIIN.