Saue vald tunnustas tublisid õpetajaid

Hetk tänuürituselt NO99 teatris. Foto: Kalev Lilleorg

Õpetajatepäeval, 5. oktoobril toimus NO99 teatris Saue valla pedagoogide tänuüritus, kuhu olid oodatud kõik valla lasteaedade, koolide ja muusikakoolide õpetajad. Kohtuti kolleegidega, tehti ühispilte ning nauditi maitsvaid suupisteid. Meeleolu hoidis positiivsena Margus Tabor ja tema muheda eluhuumoriga etendus „Mamma lood ehk hiiu eluvilosoohvia“. Tänuüritusel tunnustati Saue valla parimaid pedagooge. Tunnustuse pälvis 19 õpetajat üle valla, nende hulgas ka Nissi Põhikooli haridustehnoloog Reelika Väli.

Reelika töötab Nissi koolis haridustehnoloogi, õpetaja ja ringijuhendajana ning on olnud õpetajate digitundide ja turvalise interneti nädala eestvedajaks. Ta töötab õpetajate ja õpilaste digipädevuste arendamise nimel ning on kolleegide sõnul väga sõbralik, abivalmis ja toetav. Tema eestvedamisel on kooli ainetunnid muutunud innovaatilisemaks ja huvitavamaks. Reelika juhendatav robootikaring on laste hulgas väga populaarne ning juhendajana hoolitseb ta selle eest, et ringis saaksid ka kõige lennukamad ideed realiseeritud. Möödunud aastal naasti Robotexilt eripreemiaga.