Põnevad joonistuskonkursid – pane oma anne proovile!

Eilsel koolikogunemisel tutvustasime kaht põnevat konkurssi, kuhu saab saata oma joonistusi või ka muud digiloomingut. Paljud lapsed käisid juba ka pilte joonistamas. Kes eile joonistama ei jõudnud või tahaks seda iseseisvalt kodus teha, siis selleks on veel aega. Info konkursside kohta on leitav altpoolt. Lisainfot saab õpetaja Reelikalt.

Haridus- ja teadusministeeriumi digitaalsete joonistuste, animatsioonide ja heliloome konkurss 2018

Konkursi silmapaistvaid töid kasutatakse Haridus- ja Teadusministeeriumi pühadetervituses ning avalikustatakse ministeeriumi veebis ja sotsiaalmeedia kanalites. Parimatele auhinnaks tahvelarvuti.

Konkursile on oodatud osalema kõik kooliõpilased. Tööd peavad lähtuma „jõulurahu“ või „pühademelu“ temaatikast. Võitlustööd peavad valdavalt olema tehtud digitaalsete rakendustega – kujundusprogrammi abil, digitaalse joonistuse, maali või graafikana. Lisada võib omaloodud muusikat. Meie kooli tööd kogub kokku ja saadab Haridus- ja Teadusministeeriumile õpetaja Reelika (reelika.vali@nissikool.ee). Temani peaksid kõik tööd jõudma hiljemalt 8. novembri õhtuks.

Võistluse tingimused on leitavad HTMi kodulehelt.

MTÜ Lastekaitse Liidu joonistuskonkurss teemal „Mina muutuvas digimaailmas“

Konkursil saavad osaleda lapsed ja noored vanuses 7-18 aastat (kaasa arvatud). Üks osaleja saab esitada ühe töö. Nõuded joonistusele: vabalt valitud tehnika (tasapinnaline), paberi formaat A4. Parimatele auhinnad!

Joonistused peavad olema teemal “Mina muutuvas digimaailmas”. Kuidas digimaailm välja näeb? Milline on see maailm minu jaoks? Mida seal teen? Mis on seal vahva? Milline on digimaailm tulevikus? Millised on tulevikus nutiseadmed ja tehnika? Kuidas me digimaailmas suhtleme? Digimaailma ohud ja võimalused?

Meie kooli joonistused lähevad posti 12. novembril. Kui soovid, et ka Sinu töö oleks nende hulgas, peab see jõudma õpetaja Reelikani hiljemalt 12. novembri hommikul. 

Konkursi tingimused on leitavad Lastekaitseliidu veebilehel.