Sport ja liikumine on au sees!

Spordinädala raames kohtusime eilsel ülekoolilisel kogunemisel kolme noore streetworkouter‘iga. Endine Nissi kooli õpilane Carl Niidas ja tema kaks sõpra näitasid oma parimaid trikke meie hiljuti valminud turnimisväljakul. Carl rääkis, et ei jaksanud kuue aasta eest street workout’iga alustades ühtegi lõuatõmmet teha. Kuid tõsine huvi ja treenimine kasvatasid osavust ning tänaseks on ta omal alal õige mitu karikat võitnud. Tema sõnul on uus väljak väga hea koht treeningutega alustamiseks.

Turnimisväljaku rajamise algatus tuli Nissi kooli hoolekogult. Väljaku ehitamist toetasid kooli lapsevanemad ning Saue vald.

Tänasel päiksepaistelisel ja kaunil sügispäeval toimus aga Nissi kooli spordipäev. Esimene klass lustis erinevate sportlikke mängudega. 2.-4. klass võttis mõõtu 60 meetri jooksus, palliviskes ning kaugushüppes. Päeva lõpetas sabamäng.

5.-9. klass alustas erinevate spordialadega nagu 60 või 200 meetri jooks, kaugushüpe, pallivise/kuulitõuge ning rippumine. Seejärel oli kord orienteerumise käes. Viimaseks tegevuseks oli põnev sporditeemaline interaktiivne viktoriin.