Tähistasime saabuvat Eesti Vabariigi 103. sünnipäeva

EV103 tähistamine karges talvehommikus
Foto: Reelika Väli

Järgmisel kolmapäeval saab meie riik 103-aastaseks. Koolipere tähistas seda ühise lipuheiskamisega vaheajaeelse reede hommikul. Koolijuht Annely Ajaots keskendus oma kõnes igaühe valikute olulisusele keerukas olukorras. Nii keerukal ajal on väljakutse saada parimat haridust tingimustes, kus kord oleme koolis kontaktõppel ja järgmisel hetkel õpime kodudes distantsilt. Selle õnnestumine sõltub igaühest meist.

Riigilipu heiskasid Nissi kooli aasta õpetaja Ingrid Parksepp ja edukalt kooli esindanud ning Saue valla aasta tegija 2020 nominent kategoorias Tegus noor 2020 Kardo Kutti. Esmakordselt kerkis lipuvardasse Nissi kooli lipp, selle heiskasid sügisel 35. tööjuubelit tähistanud õpetajad Liivi Tammemäe ja Terje Rand.

Enne vaheajale minekut jõudsid algklassid maha pidada suusavõistluse.
Foto: Mariliis Siirmäe

Soovime kõigile kosutavat talvepuhkust ning head saabuvat Eesti Vabariigi aastapäeva!