TLÜ kooliarendusprogrammi septembrikuu seminar

Nissi Põhikool liitus sel kevadel TLÜ kooliarendusprogrammiga, kus kooli arendusmeeskond osaleb perioodiliselt ühisseminaridel, kogub teadmisi muutuste juhtimisest ja tõenduspõhisusest õppetöös ning õpib kogenud mentori toel muutuste protsessi mõtestama ja valmistuma praktilisteks tegevusteks koolis. Lisaks saavad programmis osalevad koolid seminaridel jagada omavahel kogemusi ja parimaid praktikaid. Sel kolmapäeval osales kooli arendusmeeskond (Annely Ajaots, Reelika Väli, Helis Lall, Andres Elmik ja Evelin Alliksaar) selle sügise esimesel seminaril, kus käsitletud teemadeks olid enesetõhusus, mõtteviis, vaimne tervis ja motivatsioon koolis.

TLÜ kooliarendusprogrammi septembri seminar Hestia Hotell Europas. Foto: Riina Stahl