Avatud tundide nädal – 4. päev

Neljapäeva tõi mängulusti Meelis Looveer, kes 2., 3., 8. ja 9. klassile lauamänge tutvustas. Ühtlasi täienes ka kooli lauamängude hulk, mis edaspidi vahetunde sisukamaks muuta aitavad. 3. klassi õpilased valmistas Eneken Maripuu juhendamisel ka ise väga vahvad lauamängud ja proovisid kohe järele, milline neist sai kõige parem. 7. ja 8. klassile tuli külla hobifotograaf Ringa Kedelauk, kes rääkis huvitavaid fakte ööfotograafiast ja loodusfotode tegemisest. Meie kooli haridustehnoloog andis lisaks väikseid näpunäiteid algajale nutifotograafile. Neljapäeval olid õpetajateks ka mõned õpilased. Marcus Haljasoks (5. kl) proovis õpetaja ametit juba teist aastat järjest ning tutvustas 6. klassile origamitehnikat. Teemadeks olid jutupaunik, veepomm, samuraikiiver e kabuto ja näpuloomad. Karl-Erik Viikmäe (5. kl) aga andis 5ndikele inglise keeles matemaatikatundi.

Lisaks toimus 8. klassile töötukassa loeng ning 9. klassile tutvustati koolidesse kandideerimist. Päeva lõpetas Margit Aava lõõgastav muusikateraapiatund õpetajatele.