Täna tähistatakse õpetajate päeva

Õpetaja ameti kohta on öeldud, et õpetajas peab olema geoloogide uurivat visadust, inseneri loovat mõistust, helilooja tundlikku hinge, tuletõrjuja kiiret reageerimisvõimet, graafiku peenetundelist täpsust, aedniku suurt kannatlikkust, kirurgi kindlat kätt, vetelpäästja tähelepanelikkust ja tohutul hulgal mõistvat, head inimhinge. (Allikas)

Ka meie mitmekülgne ja särtsakas õpetajatepere tähistas täna oma pidupäeva. Neile oli traditsiooniliselt toeks 9. klassi õpetajad, kes andsid tunde ja hoidsid koolielul silma peal. Samal ajal toimusid õpetajatele erinevad tunnid. Tunniplaanis olid näiteks kohvitund, emotikoloogia, olümpiatund ja tantsutund.

Nissi kooli õpetajad. Foto: Pildikompanii

Rõõmus päev lõppes traditsioonilise korvpallilahinguga 9. klass versus õpetajad, mida vilistas treener Ants Kiisa. Hoolimata tulisest vastupanust tuli kolmandat aastat järjest 9. klassil tunnistada õpetajate tugevust.

Kossulahing 9. klass versus õpetajad. Foto: R. Väli