Tugipersonal

IT-tugi

Reelika Väli
Haridustehnoloog (eKooli administraator, haridustehnoloogiline tugi)
Kontakt: reelika.vali@nissikool.ee
5665 5001

Eerik Sarapuu
Haridustehnoloog (arvutivõrgud ja riistvara)
Kontakt: e.sarapuu@nissikool.ee

 


Kooli tugipersonal

Tiiu Pajur
Logopeed
Teisipäeviti kl 12.30 – 16.35
Kontakt: tiiu.pajur@nissikool.ee

Mart Nurk
Psühholoog
Kolmapäeviti kl 10-16  (muul ajal kokkuleppel)
Kontakt: mart.nurk@sauevald.ee
Rohkem infot

Kaidi Väät
Sotsiaalpedagoog
Teisipäeviti
Kontakt: 5866 9397, kaidi.vaat@sauevald.ee
Rohkem infot

Terje Rand
Raamatukogu, parandusõpe 1.-4. klass, pikapäevarühm
Kontakt: terje.rand@nissikool.ee

Ulvi Lepplaan
Parandusõpe 5.-9. klass
Kontakt: ulvi.lepplaan@nissikool.ee

Helen Bristol
Abiõpetaja
Kontakt: helen.bristol@nissikool.ee

Abiõpetaja on vajadusel kaasatud I kooliastme ainetetundidesse, et aidata õpilasi koolieluga kohaneda, abistada õppetöös ning toetada õpetaja õppe- ja kasvatustööd. Õppe- ja kasvatusprotsessi juhib aineõpetaja.