Pahupidi päev

Nissi koolis olid 1. aprillil tegemised ja toimetamised naljapäeva puhul pisut pahupidi. Segased lood algasid juba hommikul, kui lapsi tervitas uus koolitädi Annely. Samal ajal istus direktori kabinetis uus direktor Sveta. Esimeses tunnis olid kogemata mõned õpetajad sassi läinud. Näiteks 5. klassi matemaatikat andis õpetaja Julius, 3. klassi kehalist kasvatust õpetaja Reet, geograafia seaduspärasusi tutvustas 9. klassile õpetaja Mariliis ja 4. klass õppis emakeelt õpetaja Ulvi käe all.

Õpetajad kogunesid infovahetundi juba pärast esimest tundi ja õpetajatetoas oli võimalik tutvuda Saue valla uue digijäätmete käitlemise korraga. Kooli kodulehel ja Facebooki lehel kuulutati välja parima spikerdaja konkurss.

Pärast teist tundi paluti kooliperel saali koguneda. Saalis mängis rahustav muusika ja toimus vaikne vahetund. Huvijuht Mauno teatas, et astusime Liikuma Kutsuva Kooli programmist välja ja edaspidi saab vahetundides hoopiski rahulikult magada ning alustas mediteerimisjuhiste ettelugemist. Järgmises vahetunnis kõlasid kooliraadios laste endi kirjutatud libauudised, mille luges ette tuntud raadiohääl Gaute Kivistik. Raadioklippe saab järelkuulata siin:

Värvi ja lusti lisasid naljapäevale ka kõik need, kes olid end stiilipäeva puhul oma iidolite järgi riidesse pannud. Koolimaja koridorides võis kohata imepäraseid tegelasi alates printsessidest ning lõpetades Batmani ja piraatidega. Alljärgnevalt pisike fotomeenutus.