Spordinädal on täies hoos

18. septembril toimus naaberkooli staadionil sportlik perepäev „Terve Turba“, kuhu olid oodatud osalema ka meie kooli õpilased. Koos ümberkaudsete koolide õpilastega võeti mõõtu ja saavutati kõrgeid kohti erinevatel spordialadel: 30 m jooks, 60 m jooks ja ümber Turba teatejooks, mille distantsiks oli 3,2 km.

Teatejooksult toodi Nissi kooli auhinnakappi 6.-9. klasside arvestuses I koha karikas. Suur tänu kõikidele tublidele õpilastele, kes aktiivselt spordipeol osalesid ja teatejooksu kaptenile Paul Peeter Vernerile, kes tugeva jooksutiimi kokku pani.

Võidukas jooksumeeskonna kapten karika ja diplomiga. Allikas: Heitjate Seeriavõistluse Facebooki lehekülg

23. septembril toimus aga Nissi kooli 1.-3. klasside spordipäev. Reipa tantsumuusika saatel alustati staadionil ühise soojendusvõimlemisega ja peale seda tehti koos soojendusjooksu ümber staadioni. Seejärel asusid väiksed spordisõbrad klassijuhatajate juhendamisel erinevatel spordialadel võistlema.

Osaleti 60 m jooksus, kaugushüppes, palliviskes ja 300 m jooksus. Kõik tublid osalejad said kingituseks diplomi, torusalli ja šokolaadimedali. Lisaks jagasid direktor ja kehalise kasvatuse õpetaja esikolmikusse jõudnutele eripreemiaid. Kiitus kõikidele tublidele osalejatele!